Özgeçmiş

1976 yılında Akşehir'de doğdu. İlk, orta ve lise ögrenimini Akşehir'de tamamladıktan sonra 1995 yılında Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazandı. 1999 yılında Bilgisayar Mühendisi ünvanını alarak lisans eğitimini tamamladı. 1999-2001 yılları arasında İstihkam Asteğmen olarak (16 ay) askerlik görevini tamamladı. İstanbul'da bir süre çalıştıktan sonra 2002 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı biriminde çalışmaya başladı.

Bu dönem zarfında 2004 yılında Selçuk Üniversitesi İşletme Ana Bilim Dalı, Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı üzerine yüksek lisansını tamamladı. Daha sonra yine Selçuk Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü, Bilgisayar Mühendisliği Ana Bilim Dalı, Bilgisayar Mühendisliği bölümünde 2006 yılında ikinci yüksek lisans tamamladı. 2007 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde İşletme Ana Bilim Dalında doktoraya baslayıp ders aşamasını tamamladı. 2009-2011 tarihleri arasında Bilgi İşlem Daire Başkanlığında şube müdürü olarak görev yaptı.

Kasım.2012 tarihinden itibaren Afyon Kocatepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine geçerek bu birim bünyesinde Bilgi İşlem oluşturma işlemlerini gerçekleştirmiştir.

18.05.2018 tarihinde Afyon Kocatepe Üniversitesinden ayrılan Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesinin oluşturulmasıyla 25.05.2018 tarihinde Bilgi İşlem Daire Başkanlığına v. atanmıştır. AFSU Bilgi İşlem Daire Başkanlığı kuruluş çalışmalarında Bilgi İşlem Daire Başkanı olarak görev yapmakta olup aynı zamanda da Diş Hekimliği Fakültesi Bilgi İşlem birimi sorumlusudur.

Lisanslı taekwondo sporcusudur. 4.DAN seviyesinde siyah kuşak sahibi olup ayrıca taekwondo hakemliği yapmaktadır.

 

DOKTORA :

Afyon Kocatepe Üniversitesi
Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme Ana Bilim Dalı (....)

YÜKSEK LİSANS :

Selçuk Üniversitesi
Fen Bilimler Enstitüsü, Bilgisayar Mühendisliği Ana Bilim Dalı (2006)

YÜKSEK LİSANS :

Selçuk Üniversitesi
Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme Ana Bilim Dalı, Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı (2004)

LİSANS :

Trakya Üniversitesi
Mühendislik-Mimarlik Fakültesi, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü (1999)